Fargʻona viloyati Qoʻriqlash boshqarmasida Kasaba uyushmasining hisobot-saylov konferensiyasi oʻtkazildi
Fargʻona viloyati Qoʻriqlash boshqarmasida Oʻzbekiston davlat muassasalari va jamoat xizmati xodimlari kasaba uyushmasi viloyat kengashiga aʼzo boshlangʻich kasaba uyushma tashkilotining hisobot-saylov konferensiyasi boʻlib oʻtdi.
Boshlangʻich kasaba uyushma qoʻmitasining 2020–2025 yillardagi faoliyati yuzasidan maʼruzasi yigʻilish qatnashchilariga oʻqib eshittirildi va bajarilgan ishlar muhokama qilindi.
Fargʻona viloyati Qoʻriqlash boshqarmasi boshlangʻich kasaba uyushma qoʻmitasi raisi va uning aʼzolari hamda taftish komissiyasi raisi va uning aʼzolari saylandi, shu bilan birga kelgusi 5 yillik uchun vazifalar belgilab olindi.
Konferensiya yakunida kun tartibidagi barcha masalalar koʻrib chiqilib, kasaba uyushma qoʻmitasining raisi va aʼzolari qayta saylandi.

The reporting and election conference of the trade union was held in the Directorate of Protection of Ferghana region
The Directorate of Protection of Ferghana region hosted a reporting and election conference of the primary trade union organization, a member of the regional council of the trade union of employees of state institutions and public services of Uzbekistan.
A report on the activities of the primary trade union committee in 2020-2025 was read to the meeting participants and the work done was discussed.
The chairman and members of the primary trade union committee of the Directorate of Protection of Ferghana region, the chairman of the audit commission and its members were elected, and tasks for the next 5 years were defined.
Following the conference, all issues on the agenda were considered, and the chairman and members of the trade union committee were re-elected.