Fargʻona viloyati Qoʻriqlash boshqarmasida Kasaba uyushmasining hisobot-saylov konferensiyasi oʻtkazildi
Fargʻona viloyati Qoʻriqlash boshqarmasida Oʻzbekiston davlat muassasalari va jamoat xizmati xodimlari kasaba uyushmasi viloyat kengashiga aʼzo boshlangʻich kasaba uyushma tashkilotining hisobot-saylov konferensiyasi boʻlib oʻtdi.
Boshlangʻich kasaba uyushma qoʻmitasining 2020–2025 yillardagi faoliyati yuzasidan maʼruzasi yigʻilish qatnashchilariga oʻqib eshittirildi va bajarilgan ishlar muhokama qilindi.
Fargʻona viloyati Qoʻriqlash boshqarmasi boshlangʻich kasaba uyushma qoʻmitasi raisi va uning aʼzolari hamda taftish komissiyasi raisi va uning aʼzolari saylandi, shu bilan birga kelgusi 5 yillik uchun vazifalar belgilab olindi.
Konferensiya yakunida kun tartibidagi barcha masalalar koʻrib chiqilib, kasaba uyushma qoʻmitasining raisi va aʼzolari qayta saylandi.

В Управлении охраны Ферганской области состоялась отчетно-выборная конференция профсоюза
В Управлении охраны Ферганской области состоялась отчетно-выборная конференция первичной профсоюзной организации – члена областного совета профсоюза работников государственных учреждений и общественного обслуживания Узбекистана.
Участникам заседания был зачитан доклад о деятельности первичного профсоюзного комитета в 2020-2025 годах и обсуждена проделанная работа.
Избраны председатель и члены первичного профсоюзного комитета Управления охраны Ферганской области, председатель ревизионной комиссии и ее члены, определены задачи на ближайшие 5 лет.
По итогам конференции были рассмотрены все вопросы повестки дня, переизбраны председатель и члены профсоюзного комитета.